1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda kayıt olduğunuz takdirde, kayıt olduğunuz etkinlik sayfasında size sunulan ön bilgilendirmeyi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
 2. Etkinlik katılım ücreti iade işlemi, etkinliğe kayıt olurken kullanılan ödeme yöntemine uygun olarak yapılır. 
 3. İnternet sitemiz aracılığıyla kayıt olarak ödemiş olduğunuz etkinlik katılım ücretini herhangi bir nedenle iptal etmek isterseniz, kayıt olduğunuz etkinliğe kalan süre ile orantılı olarak değişen miktarlarda ödemeniz iade edilir. Bu geri ödeme oranları şu şekildedir:
 • Yarış başlamadan 60 takvim günü öncesine kadar olan iptal taleplerinizde ödemenizin %100’ü ödenir.
 • Yarış başlamadan 30 ila 59 takvim günü öncesine kadar olan iptal taleplerinizde ödemenizin %50’si ödenir.
 • Yarış başlamadan 29 ila 15 takvim günü öncesine kadar olan iptal taleplerinizde ödemenizin %25’i ödenir.
 • Yarış başlamadan 0-14 takvim günü öncesine kadar olan iptal taleplerinizde ise herhangi bir geri ödeme yapılmaz.
 1. İptal etmek istediğiniz etkinliğe ait ödemenizi “İLETİŞİM” sayfasındaki bilgilerden bize ulaşarak belirtmeniz gerekmektedir. İletişim kurulduktan sonra 1. maddede belirtilen oranlarda kesinti yapıldıktan sonra kredi kartınıza iade işlemi sağlanacaktır. 
 2. Bazı etkinliklerimizde, etkinlik başlamadan hemen önce nakit olarak kayıt için ödeme alınabilmektedir. Bu şekilde makbuz karşılığında gerçekleştirilen nakit ödemelerde herhangi bir iptal/geri ödeme yapılmaz. 
 3. Etkinlik gerçekleştirildikten sonra kayıt ücreti iptal/iadesi yapılmaz. 
 4. EFT veya havale ile ödemesi gerçekleştirilen etkinliklerin iadesi internet kayıt sistemimiz aracılığıyla yapılamaz. Lütfen bu etkinliklere katılım bedellerinin iptal/iade işlemi için Eon Turizm Seyahat Acentası Ltd. Şti.’ye başvurun. Etkinlik katılımı iptal/iade işlemi sadece Eon Turizm Seyahat Acentası Ltd. Şti. tarafından yapılır ve uygulanacak olan iptal/iade kesintisi 1. Maddede belirtilen oranlara ek olarak EFT/havale masrafları da düşüldükten sonra gelen hesaba iade şeklinde gerçekleştirilir. 
 5. Ödemede kullandığınız kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması ya da kartınızın iptal edilmiş olması durumunda iadeniz, aynı bankaya ait başka bir kart kullanıyorsanız bu kartınıza yapılır. Eğer artık bu bankayla çalışmıyorsanız bankadan aldığınız resmi bir yazıyla Eon Turizm Seyahat Acentası Ltd. Şti.’ye başvurabilirsiniz. 
 6. Tüm iptal/iade işlemlerinde, iptal/iade talep eden kişinin, kayıt işlemini gerçekleştiren kişi ile aynı kişi olduğunu ispat edecek nüfus cüzdanı vb. bilgiler istenebilir. 
 7. Organizasyon yönetimi, hava muhalefeti, güvenlik vb. nedenlerle parkurlarda değişiklik yapma; yarışı erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Yarışmanın iptal edilmesi durumunda ödemesini yapan katılımcılara planlanan yarış tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde yatırdıkları ücret tutarının tamamı geri ödenir. 
 8. İade/iptal işleminde ayrıca herhangi bir servis ücreti alınmaz. 

  Eon Turizm Seyahat Acentası Ticaret Limited Şirketi, Adres: Toros Mah. 824 Sok. No: 13-1, 07070 Antalya Telefon: +90 242 230 3720   Faks: +90 242 229 5651