2017 ANTCHA ANTALYA ANTRENMAN YARIŞLARIPer 26.01.2017 12:42
Results - Sprint Mesafe, Cam Piramitcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M35 (6)1,7 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1NECATİ DARAKÇI74BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI14:47
2ALİ CEM AKTAŞ79UNLİMİTEDACADEMY15:08
3YUSUF AVŞAR82MANAVGAT BLD. İŞİTME ENGELLİLE15:24
4EKREM DENİZ71ÇANKAYA ORYANTİRİNG15:32
 
FATİH UYGUN75BUCAK MESEM GSKdns
OĞUZHAN ÖZALTIN80FERDİdns
 
 
 
W21E (8)2,5 km14 C
PlStnoNameYBClubTime
1İLKNUR CAN94DORUK DSK17:39
2SELMA CABRİFERDİ18:34
3AYLA SARACOGLU72NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ20:58
4ÖZNUR ÇAĞLAR85ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ21:11
5HİLAL SÖKER96ANKARA GSM21:59
 
BÜŞRA ÖZER96ANKARA GSMmp
BEYZA YİLDİRİM97NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdns
SENA PAMUK96ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
 
 
 
M18A (10)2,2 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1MEHMET KOYUNDOYURAN99NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ11:52
2ATAKAN ÜLKER00NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ13:12
 
HAMZA ALİ YILMAZ00BURSA İL GSMdns
NAZIM MUSLU00TAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSEdns
HARUN ASLAN99DORUK DSKdns
ŞAHİN DEMİR99ALTUN ORYANTİRİNG SKdns
KADİR BAŞAR99AOSKdns
KALENDER METEHAN KAYA99AOSKdns
UĞUR ORAN00AOSKdns
OZAN EMRE KONUK00AOSKdns
 
 
 
M21E (6)2,5 km14 C
PlStnoNameYBClubTime
1YAŞAR İSMET DEMİRÖZ89NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ13:15
2UTKU UZUN95ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ15:43
3AHMET ŞALLI90NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ18:54
4HAKAN KAYAN78NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ19:12
 
COŞKUN ÖZAŞÇILAR77İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULdns
ABDURRAHMAN KUNDAKCI94NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdns
 
 
 
W12 (2)1,5 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
ADA FARIMAZ05ÇANKAYA ORYANTİRİNGdns
DOĞA ÖZALTIN05FERDİdns
 
 
 
WBL (4)1,5 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
11İLKNUR MÜJDECİ75ÇANKAYA ORYANTİRİNG21:00
2PINAR MÜJDECİ05ÇANKAYA ORYANTİRİNG37:07
 
FATMA NİLHAN ÖZALTIN78FERDİdns
AYŞEGÜL BULUT80HIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdns
 
 
 
M20A (3)2,3 km13 C
PlStnoNameYBClubTime
1ABDURRAHMAN ÇAVDAR97NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ12:02
2MEHMET EMİN AVCIL98NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ14:40
3RAMAZAN DOĞANAY97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ15:41
 
 
 
W16A (4)1,7 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1GÜLCE ÇELİK10KUZEY ORYANTİRİNG SK15:16
2TUANA BOZKURT01NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ15:57
 
YAGMUR RÜYA EKE02NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdns
ELİF SENA UYGUN01BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns
 
 
 
M16A (4)2,2 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1AHMET TARIK DENİZ02ÇANKAYA ORYANTİRİNG14:54
2MUSTAFA BALABAN01NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ15:06
3SEMİH ZORLU02NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ15:25
 
HALİL İBRAHİM KILIÇ01AOSKdns
 
 
 
M12 (2)1,5 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1GÜNEY ÖZKUL05ÇANKAYA ORYANTİRİNG14:32
 
SEFA DARAKÇI04BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdnf
 
 
 
M14 (3)1,6 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1BERKE BAŞÖZ03ÇANKAYA ORYANTİRİNG12:01
2BARKIN DOĞRUSÖZ04ÇANKAYA ORYANTİRİNG18:00
3MEHMET DENİZ ALTEN04ÇANKAYA ORYANTİRİNG20:01
 
 
 
W20A (9)2,2 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1HİLAL ORUÇ98İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK13:41
2SENA TİRYAKİ97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ16:00
3LALE HAN KILIÇ97İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK18:10
4EDANUR ÇELEK98İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK19:35
5NURDAN BAYRAM97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ19:54
6BETÜL AHISKALI97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ22:53
 
SEHER BALCI97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
NAZLI ÖZKOCA97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
MERVE ERSAHİN97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
 
 
 
W20B (3)1,7 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1RABİA NUR ARTUN98İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK15:30
2ZEYNEP YALÇIN98ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ21:40
3KÜBRA ÖZÜBEK97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ26:12
 
 
 
MBL (3)1,5 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
13EMRE MÜJDECİ03ÇANKAYA ORYANTİRİNG18:58
22SİNAN MÜJDECİ06ÇANKAYA ORYANTİRİNG24:28
 
TARIK ŞEKER83İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKdnf
 
 
 
W35 (2)1,7 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1SİNEM DENİZ81ÇANKAYA ORYANTİRİNG25:26
 
SEVGİ UYGUN77BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns
 
 
 
W18A (4)2,2 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1MERVE ATEŞNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ17:20
 
EBRAR ŞİMŞEK99HIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdns
SILA BOZ00NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdns
BERFİN UĞUR99HIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdns
 
 
 
M21A (10)2,3 km13 C
PlStnoNameYBClubTime
1BAYRAM MERT ALTINDAĞ95ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ16:16
2GÖKHAN BIÇAK93YTÜ ÖĞRENCİ SK16:20
3MEHMET ALİ KARA90NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ16:26
4BURAK AKINCILAR93YTÜ ÖĞRENCİ SK16:33
5MEHMET CAN92İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ19:21
6MEHMET GÖKALAN96YTÜ ÖĞRENCİ SK20:14
7BERKİN ZEYBEKOĞLU96ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ21:38
8NAZMİ SERKAN ATALAY96ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ27:32
 
ERDİ ASLAN94ROTA ORYANTİRİNG SKdns
FURKAN GÖKMEN90ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
 
 
 
M10 (4)1,5 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
SADIK GÜNAYNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜmp
BERK AKATNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdisq
YAVUZ ALP ÇELİK11KUZEY ORYANTİRİNG SKdisq
MUSTAFA UYGUN07BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns
 
 
 
WBS (1)1,5 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1AYLİN KARA95NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ28:02
 
 
 
W18B (1)1,6 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
SEHER ŞAHİN99TAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSEdns
 
 
 
W16B (3)1,6 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1AZRA MELİS ATICI02ÇANKAYA ORYANTİRİNG21:27
2MELİSA KILINÇ02NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ35:01
3ADANAZ FİLİZÇANKAYA ORYANTİRİNG42:39
 
 
 
M16B (1)1,6 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1EGE YİĞİT ŞEN02ÇANKAYA ORYANTİRİNG20:45
 
 
 
W10 (1)1,5 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1DORA AKTAŞ07UNLİMİTEDACADEMY36:12