2017 ANTCHA ANTALYA ANTRENMAN YARIŞLARICmt 28.01.2017 14:11
Toplam sonuçlartarafından yaratıldı OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M35 (6)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1EKREM DENİZÇANKAYA ORYANTİRİNG15:3239:391:08:212:03:32
2NECATİ DARAKÇIBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI14:4742:111:10:012:06:59
3ALİ CEM AKTAŞUNLİMİTEDACADEMY15:0849:401:21:272:26:15
 
FATİH UYGUNBUCAK MESEM GSKdns58:041:09:26
OĞUZHAN ÖZALTINUNLİMİTEDACADEMYdnsdnf1:29:52
YUSUF AVŞARMANAVGAT BLD. İŞİTME ENGELLİLE15:2436:46dns
 
 
 
W21E (5)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1ÖZNUR ÇAĞLARODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ21:1154:031:07:082:22:22
2SELMA CABRİFERDİ18:3446:341:19:292:24:37
3HİLAL SÖKERANKARA GSM21:591:06:561:02:322:31:27
4AYLA SARACOGLUNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ20:581:03:151:10:192:34:32
 
BÜŞRA ÖZERANKARA GSMmp1:15:531:16:01
 
 
 
M18A (6)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1MEHMET KOYUNDOYURANNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ11:5222:2449:211:23:37
2ATAKAN ÜLKERNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ13:1232:0244:561:30:10
 
ŞAHİN DEMİRALTUN ORYANTİRİNG SKdns36:0335:18
HARUN ASLANDORUK DSKdns30:1838:08
NAZIM MUSLUTAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSEdns37:0955:17
HAMZA ALİ YILMAZBURSA İL GSMdnsdnsdns
 
 
 
M21E (5)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1YAŞAR İSMET DEMİRÖZNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ13:1524:0637:261:14:47
2UTKU UZUNODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ15:4337:5852:091:45:50
3HAKAN KAYANNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ19:121:07:3350:592:17:44
 
COŞKUN ÖZAŞÇILARİSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULdns1:00:5945:50
AHMET ŞALLINEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ18:5458:41dns
 
 
 
W12 (2)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
DOĞA ÖZALTINUNLİMİTEDACADEMYdnsmpdns
ADA FARIMAZÇANKAYA ORYANTİRİNGdnsdnsdns
 
 
 
WBL (3)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1İLKNUR MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG21:0023:1428:501:13:04
2PINAR MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG37:0727:5722:121:27:16
 
FATMA NİLHAN ÖZALTINUNLİMİTEDACADEMYdns28:07dns
 
 
 
M20A (3)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1MEHMET EMİN AVCILNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ14:4024:4542:581:22:23
2ABDURRAHMAN ÇAVDARNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ12:0238:3839:261:30:06
3RAMAZAN DOĞANAYODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ15:4141:4559:201:56:46
 
 
 
W16A (4)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1TUANA BOZKURTNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ15:5742:3557:591:56:31
2GÜLCE ÇELİKKUZEY ORYANTİRİNG SK15:1641:341:03:402:00:30
 
ELİF SENA UYGUNBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns50:121:24:43
YAGMUR RÜYA EKENEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdns1:14:54dnf
 
 
 
M16A (3)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1MUSTAFA BALABANNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ15:0630:1546:031:31:24
2AHMET TARIK DENİZÇANKAYA ORYANTİRİNG14:5441:2154:031:50:18
3SEMİH ZORLUNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ15:251:58:191:15:463:29:30
 
 
 
M12 (2)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1GÜNEY ÖZKULÇANKAYA ORYANTİRİNG14:3217:4123:4355:56
 
SEFA DARAKÇIBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdnf34:0527:46
 
 
 
M14 (3)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1MEHMET DENİZ ALTENÇANKAYA ORYANTİRİNG20:0140:251:25:192:25:45
2BARKIN DOĞRUSÖZÇANKAYA ORYANTİRİNG18:0045:331:28:152:31:48
3BERKE BAŞÖZÇANKAYA ORYANTİRİNG12:0151:161:28:532:32:10
 
 
 
W20A (5)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1LALE HAN KILIÇİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK18:1039:2350:531:48:26
2HİLAL ORUÇİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK13:4143:3056:491:54:00
3EDANUR ÇELEKİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK19:3556:2954:022:10:06
 
NURDAN BAYRAMODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ19:54dnfdns
SENA TİRYAKİODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ16:00dnf1:23:05
 
 
 
W20B (3)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1RABİA NUR ARTUNİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK15:301:31:111:07:072:53:48
2ZEYNEP YALÇINODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ21:401:42:411:34:513:39:12
 
KÜBRA ÖZÜBEKODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ26:12dnf2:01:10
 
 
 
MBL (3)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1EMRE MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG18:5828:1024:241:11:32
2SİNAN MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG24:2830:0620:171:14:51
 
TARIK ŞEKERİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKdnfdnsdns
 
 
 
W35 (3)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
SEVGİ UYGUNBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns1:52:29dns
SİNEM DENİZÇANKAYA ORYANTİRİNG25:26dnsmp
AYŞEGÜL BULUTHIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdns1:19:55
 
 
 
W18A (3)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1MERVE ATEŞNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ17:2038:231:12:402:08:23
 
EBRAR ŞİMŞEKHIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdns1:03:33
BERFİN UĞURHIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdnsdns
 
 
 
M21A (9)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1GÖKHAN BIÇAKYTÜ ÖĞRENCİ SK16:2028:4350:271:35:30
2BAYRAM MERT ALTINDAĞODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ16:1645:4256:341:58:32
3BURAK AKINCILARYTÜ ÖĞRENCİ SK16:3345:331:04:142:06:20
4NAZMİ SERKAN ATALAYODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ27:321:09:1154:392:31:22
5BERKİN ZEYBEKOĞLUODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ21:381:46:341:32:053:40:17
 
FURKAN GÖKMENODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns49:281:08:47
MEHMET ALİ KARANEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ16:2630:37mp
MEHMET CANİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ19:2139:08dns
MEHMET GÖKALANYTÜ ÖĞRENCİ SK20:14dnf
 
 
 
M10 (4)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
SADIK GÜNAYNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜmpmp35:52
BERK AKATNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdisk27:1334:59
MUSTAFA UYGUNBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns20:1425:47
YAVUZ ALP ÇELİKKUZEY ORYANTİRİNG SKdisk27:0227:45
 
 
 
WBS (1)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1AYLİN KARANEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ28:0237:5538:011:43:58
 
 
 
W18B (1)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
SEHER ŞAHİNTAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSEdns58:431:17:42
 
 
 
W16B (3)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
ADANAZ FİLİZÇANKAYA ORYANTİRİNG42:39dnfdnf
AZRA MELİS ATICIÇANKAYA ORYANTİRİNG21:27mp1:27:28
MELİSA KILINÇNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ35:0152:40
 
 
 
M16B (1)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1EGE YİĞİT ŞENÇANKAYA ORYANTİRİNG20:4550:171:27:152:38:17
 
 
 
W10 (2)
Kon.İsimKulüpS1S2S3Zaman
1DORA AKTAŞUNLİMİTEDACADEMY36:1221:1040:511:38:13
 
ELİF NİSA DENİZFERDİ32:0223:49dns