2017 ANTCHA ANTALYA ANTRENMAN YARIŞLARICum 27.01.2017 16:22
Overall resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M35 (6)
PlNameClubS1S2Time
1YUSUF AVŞARMANAVGAT BLD. İŞİTME ENGELLİLE15:2436:4652:10
2EKREM DENİZÇANKAYA ORYANTİRİNG15:3239:3955:11
3NECATİ DARAKÇIBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI14:4742:1156:58
4ALİ CEM AKTAŞUNLİMİTEDACADEMY15:0849:401:04:48
 
FATİH UYGUNBUCAK MESEM GSKdns58:04
OĞUZHAN ÖZALTINFERDİdnsdnf
 
 
 
W21E (8)
PlNameClubS1S2Time
1SELMA CABRİFERDİ18:3446:341:05:08
2ÖZNUR ÇAĞLARODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ21:1154:031:15:14
3AYLA SARACOGLUNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ20:581:03:151:24:13
4HİLAL SÖKERANKARA GSM21:591:06:561:28:55
5İLKNUR CANDORUK DSK17:391:17:401:35:19
 
BÜŞRA ÖZERANKARA GSMmp1:15:53
BEYZA YİLDİRİMNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdnsdns
SENA PAMUKODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdnsdns
 
 
 
M18A (10)
PlNameClubS1S2Time
1MEHMET KOYUNDOYURANNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ11:5222:2434:16
2ATAKAN ÜLKERNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ13:1232:0245:14
 
NAZIM MUSLUTAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSEdns37:09
ŞAHİN DEMİRALTUN ORYANTİRİNG SKdns36:03
HARUN ASLANDORUK DSKdns30:18
HAMZA ALİ YILMAZBURSA İL GSMdnsdns
KADİR BAŞARAOSKdnsdns
KALENDER METEHAN KAYAAOSKdnsdns
UĞUR ORANAOSKdnsdns
OZAN EMRE KONUKAOSKdnsdns
 
 
 
M21E (6)
PlNameClubS1S2Time
1YAŞAR İSMET DEMİRÖZNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ13:1524:0637:21
2UTKU UZUNODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ15:4337:5853:41
3AHMET ŞALLINEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ18:5458:411:17:35
4HAKAN KAYANNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ19:121:07:331:26:45
 
COŞKUN ÖZAŞÇILARİSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULdns1:00:59
ABDURRAHMAN KUNDAKCINEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdnsdns
 
 
 
W12 (2)
PlNameClubS1S2Time
DOĞA ÖZALTINFERDİdnsmp
ADA FARIMAZÇANKAYA ORYANTİRİNGdnsdns
 
 
 
WBL (3)
PlNameClubS1S2Time
1İLKNUR MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG21:0023:1444:14
2PINAR MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG37:0727:571:05:04
 
FATMA NİLHAN ÖZALTINFERDİdns28:07
 
 
 
M20A (3)
PlNameClubS1S2Time
1MEHMET EMİN AVCILNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ14:4024:4539:25
2ABDURRAHMAN ÇAVDARNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ12:0238:3850:40
3RAMAZAN DOĞANAYODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ15:4141:4557:26
 
 
 
W16A (4)
PlNameClubS1S2Time
1GÜLCE ÇELİKKUZEY ORYANTİRİNG SK15:1641:3456:50
2TUANA BOZKURTNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ15:5742:3558:32
 
YAGMUR RÜYA EKENEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdns1:14:54
ELİF SENA UYGUNBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns50:12
 
 
 
M16A (4)
PlNameClubS1S2Time
1MUSTAFA BALABANNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ15:0630:1545:21
2AHMET TARIK DENİZÇANKAYA ORYANTİRİNG14:5441:2156:15
3SEMİH ZORLUNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ15:251:58:192:13:44
 
HALİL İBRAHİM KILIÇAOSKdnsdns
 
 
 
M12 (2)
PlNameClubS1S2Time
1GÜNEY ÖZKULÇANKAYA ORYANTİRİNG14:3217:4132:13
 
SEFA DARAKÇIBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdnf34:05
 
 
 
M14 (3)
PlNameClubS1S2Time
1MEHMET DENİZ ALTENÇANKAYA ORYANTİRİNG20:0140:251:00:26
2BERKE BAŞÖZÇANKAYA ORYANTİRİNG12:0151:161:03:17
3BARKIN DOĞRUSÖZÇANKAYA ORYANTİRİNG18:0045:331:03:33
 
 
 
W20A (9)
PlNameClubS1S2Time
1HİLAL ORUÇİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK13:4143:3057:11
2LALE HAN KILIÇİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK18:1039:2357:33
3EDANUR ÇELEKİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK19:3556:291:16:04
 
NURDAN BAYRAMODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ19:54dnf
BETÜL AHISKALIODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ22:53dns
SENA TİRYAKİODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ16:00dnf
NAZLI ÖZKOCAODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdnsdns
MERVE ERSAHİNODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdnsdns
SEHER BALCIODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdnsdns
 
 
 
W20B (3)
PlNameClubS1S2Time
1RABİA NUR ARTUNİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK15:301:31:111:46:41
2ZEYNEP YALÇINODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ21:401:42:412:04:21
 
KÜBRA ÖZÜBEKODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ26:12dnf
 
 
 
MBL (3)
PlNameClubS1S2Time
1EMRE MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG18:5828:1047:08
2SİNAN MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG24:2830:0654:34
 
TARIK ŞEKERİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKdnfdns
 
 
 
W35 (3)
PlNameClubS1S2Time
AYŞEGÜL BULUTHIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdns1:19:55
SEVGİ UYGUNBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns1:52:29
SİNEM DENİZÇANKAYA ORYANTİRİNG25:26dns
 
 
 
W18A (4)
PlNameClubS1S2Time
1MERVE ATEŞNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ17:2038:2355:43
 
EBRAR ŞİMŞEKHIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdns1:03:33
SILA BOZNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdnsdns
BERFİN UĞURHIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdnsdns
 
 
 
M21A (10)
PlNameClubS1S2Time
1GÖKHAN BIÇAKYTÜ ÖĞRENCİ SK16:2028:4345:03
2MEHMET ALİ KARANEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ16:2630:3747:03
3MEHMET CANİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ19:2139:0858:29
4BAYRAM MERT ALTINDAĞODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ16:1645:421:01:58
5BURAK AKINCILARYTÜ ÖĞRENCİ SK16:3345:331:02:06
6NAZMİ SERKAN ATALAYODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ27:321:09:111:36:43
7BERKİN ZEYBEKOĞLUODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ21:381:46:342:08:12
 
ERDİ ARSLANROTA ORYANTİRİNG SKdns28:27
FURKAN GÖKMENODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns49:28
MEHMET GÖKALANYTÜ ÖĞRENCİ SK20:14
 
 
 
M10 (4)
PlNameClubS1S2Time
SADIK GÜNAYNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜmpmp
BERK AKATNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdisq27:13
MUSTAFA UYGUNBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns20:14
YAVUZ ALP ÇELİKKUZEY ORYANTİRİNG SKdisq27:02
 
 
 
WBS (1)
PlNameClubS1S2Time
1AYLİN KARANEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ28:0237:551:05:57
 
 
 
W18B (1)
PlNameClubS1S2Time
SEHER ŞAHİNTAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSEdns58:43
 
 
 
W16B (3)
PlNameClubS1S2Time
1MELİSA KILINÇNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ35:0152:401:27:41
 
ADANAZ FİLİZÇANKAYA ORYANTİRİNG42:39dnf
AZRA MELİS ATICIÇANKAYA ORYANTİRİNG21:27mp
 
 
 
M16B (1)
PlNameClubS1S2Time
1EGE YİĞİT ŞENÇANKAYA ORYANTİRİNG20:4550:171:11:02
 
 
 
W10 (2)
PlNameClubS1S2Time
1ELİF NİSA DENİZFERDİ32:0223:4955:51
2DORA AKTAŞUNLİMİTEDACADEMY36:1221:1057:22