2017 ANTCHA ANTALYA ANTRENMAN YARIŞLARICum 27.01.2017 14:51
Start list by classes - Orta Mesafe, Çakırlarcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M35 (6)
NoStartChipnoNameClub
110:00:007205118EKREM DENİZÇANKAYA ORYANTİRİNG
210:21:002094345FATİH UYGUNBUCAK MESEM GSK
310:27:002037884ALİ CEM AKTAŞUNLİMİTEDACADEMY
410:33:002094408YUSUF AVŞARMANAVGAT BLD. İŞİTME ENGELLİLE
510:39:002037892OĞUZHAN ÖZALTINUNLİMİTEDACADEMY
610:51:002037881NECATİ DARAKÇIBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI
 
 
W21E (5)
NoStartChipnoNameClub
110:28:001397315BÜŞRA ÖZERANKARA GSM
210:34:002028745AYLA SARACOGLUNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
310:40:001397312HİLAL SÖKERANKARA GSM
410:46:001395221ÖZNUR ÇAĞLARODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
510:52:009200983SELMA CABRİFERDİ
 
 
M18A (6)
NoStartChipnoNameClub
110:04:002037886MEHMET KOYUNDOYURANNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
210:10:002097211NAZIM MUSLUTAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSE
310:16:002029653HARUN ASLANDORUK DSK
410:22:002029660ŞAHİN DEMİRALTUN ORYANTİRİNG SK
510:28:002097221HAMZA ALİ YILMAZBURSA İL GSM
610:34:002026087ATAKAN ÜLKERNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
 
 
M21E (5)
NoStartChipnoNameClub
110:18:007000069YAŞAR İSMET DEMİRÖZNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
210:24:001408184UTKU UZUNODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
310:30:001395313COŞKUN ÖZAŞÇILARİSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KUL
410:36:002094311HAKAN KAYANNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
510:42:002028750AHMET ŞALLINEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
 
 
W12 (2)
NoStartChipnoNameClub
110:05:007205114ADA FARIMAZÇANKAYA ORYANTİRİNG
210:10:002026068DOĞA ÖZALTINUNLİMİTEDACADEMY
 
 
WBL (3)
NoStartChipnoNameClub
110:05:002094439PINAR MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG
210:11:002037890İLKNUR MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG
310:16:002028751FATMA NİLHAN ÖZALTINUNLİMİTEDACADEMY
 
 
M20A (3)
NoStartChipnoNameClub
110:20:002029499ABDURRAHMAN ÇAVDARNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
210:26:001407115RAMAZAN DOĞANAYODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
310:32:002026084MEHMET EMİN AVCILNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
 
 
W16A (4)
NoStartChipnoNameClub
110:13:001409437GÜLCE ÇELİKKUZEY ORYANTİRİNG SK
210:19:002037822TUANA BOZKURTNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
310:25:002026055ELİF SENA UYGUNBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI
410:31:002028742YAGMUR RÜYA EKENEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
 
 
M16A (3)
NoStartChipnoNameClub
110:04:007205184AHMET TARIK DENİZÇANKAYA ORYANTİRİNG
210:17:002029595SEMİH ZORLUNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
310:25:002028759MUSTAFA BALABANNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
 
 
M12 (2)
NoStartChipnoNameClub
110:00:002094331SEFA DARAKÇIBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI
210:06:007205193GÜNEY ÖZKULÇANKAYA ORYANTİRİNG
 
 
M14 (3)
NoStartChipnoNameClub
110:01:009170703BERKE BAŞÖZÇANKAYA ORYANTİRİNG
210:07:007202321BARKIN DOĞRUSÖZÇANKAYA ORYANTİRİNG
310:10:007205208MEHMET DENİZ ALTENÇANKAYA ORYANTİRİNG
 
 
W20A (5)
NoStartChipnoNameClub
110:30:002094304HİLAL ORUÇİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK
210:36:001408187SENA TİRYAKİODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
310:42:002094432LALE HAN KILIÇİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK
410:48:001408194NURDAN BAYRAMODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
510:54:002026076EDANUR ÇELEKİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK
 
 
W20B (3)
NoStartChipnoNameClub
110:25:001400090KÜBRA ÖZÜBEKODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
210:31:002094438RABİA NUR ARTUNİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK
310:37:001407106ZEYNEP YALÇINODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
 
 
MBL (3)
NoStartChipnoNameClub
110:01:002026096EMRE MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG
210:04:002094336TARIK ŞEKERİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK
310:09:002094330SİNAN MÜJDECİÇANKAYA ORYANTİRİNG
 
 
W35 (3)
NoStartChipnoNameClub
110:01:007205072SİNEM DENİZÇANKAYA ORYANTİRİNG
210:39:002028744SEVGİ UYGUNBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI
310:45:002026059AYŞEGÜL BULUTHIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSE
 
 
W18A (3)
NoStartChipnoNameClub
110:14:002028757MERVE ATEŞNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
210:20:00BERFİN UĞURHIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSE
310:26:002094410EBRAR ŞİMŞEKHIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSE
 
 
M21A (9)
NoStartChipnoNameClub
110:18:001399249GÖKHAN BIÇAKYTÜ ÖĞRENCİ SK
210:24:001040992MEHMET CANİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ
310:30:002025676BURAK AKINCILARYTÜ ÖĞRENCİ SK
410:36:001408193FURKAN GÖKMENODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
510:42:002028740MEHMET ALİ KARANEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
610:48:001407111NAZMİ SERKAN ATALAYODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
710:54:002028738MEHMET GÖKALANYTÜ ÖĞRENCİ SK
811:00:001407930BERKİN ZEYBEKOĞLUODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
911:06:001408190BAYRAM MERT ALTINDAĞODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ
 
 
M10 (4)
NoStartChipnoNameClub
110:06:002026071SADIK GÜNAYNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
210:12:002026092YAVUZ ALP ÇELİKKUZEY ORYANTİRİNG SK
310:18:002037834BERK AKATNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
410:45:002094340MUSTAFA UYGUNBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI
 
 
WBS (1)
NoStartChipnoNameClub
110:09:002094437AYLİN KARANEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
 
 
W18B (1)
NoStartChipnoNameClub
110:02:002097219SEHER ŞAHİNTAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSE
 
 
W16B (3)
NoStartChipnoNameClub
110:03:007205067AZRA MELİS ATICIÇANKAYA ORYANTİRİNG
210:15:007205195ADANAZ FİLİZÇANKAYA ORYANTİRİNG
310:20:002037832MELİSA KILINÇNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
 
 
M16B (1)
NoStartChipnoNameClub
110:03:007205174EGE YİĞİT ŞENÇANKAYA ORYANTİRİNG
 
 
W10 (2)
NoStartChipnoNameClub
110:07:002026057DORA AKTAŞUNLİMİTEDACADEMY
210:33:007205051ELİF NİSA DENİZFERDİ