2017 ANTCHA ANTALYA ANTRENMAN YARIŞLARICum 27.01.2017 13:14
Results - Orta Mesafe, Laracreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M35 (6)3,2 km13 C
PlStnoNameYBClubTime
1YUSUF AVŞAR82MANAVGAT BLD. İŞİTME ENGELLİLE36:46
2EKREM DENİZ71ÇANKAYA ORYANTİRİNG39:39
3NECATİ DARAKÇI74BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI42:11
4ALİ CEM AKTAŞ79UNLİMİTEDACADEMY49:40
5FATİH UYGUN75BUCAK MESEM GSK58:04
 
OĞUZHAN ÖZALTIN80FERDİdnf
 
 
 
W21E (8)3,9 km15 C
PlStnoNameYBClubTime
1SELMA CABRİFERDİ46:34
2ÖZNUR ÇAĞLAR85ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ54:03
3AYLA SARACOGLU72NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ1:03:15
4HİLAL SÖKER96ANKARA GSM1:06:56
5BÜŞRA ÖZER96ANKARA GSM1:15:53
6İLKNUR CAN94DORUK DSK1:17:40
 
BEYZA YİLDİRİM97NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdns
SENA PAMUK96ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
 
 
 
M18A (10)3,4 km14 C
PlStnoNameYBClubTime
1MEHMET KOYUNDOYURAN99NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ22:24
2HARUN ASLAN99DORUK DSK30:18
3ATAKAN ÜLKER00NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ32:02
4ŞAHİN DEMİR99ALTUN ORYANTİRİNG SK36:03
5NAZIM MUSLU00TAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSE37:09
 
HAMZA ALİ YILMAZ00BURSA İL GSMdns
KADİR BAŞAR99AOSKdns
KALENDER METEHAN KAYA99AOSKdns
UĞUR ORAN00AOSKdns
OZAN EMRE KONUK00AOSKdns
 
 
 
M21E (6)3,9 km15 C
PlStnoNameYBClubTime
1YAŞAR İSMET DEMİRÖZ89NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ24:06
2UTKU UZUN95ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ37:58
3AHMET ŞALLI90NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ58:41
4COŞKUN ÖZAŞÇILAR77İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KUL1:00:59
5HAKAN KAYAN78NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ1:07:33
 
ABDURRAHMAN KUNDAKCI94NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdns
 
 
 
W12 (2)1,3 km10 C
PlStnoNameYBClubTime
DOĞA ÖZALTIN05FERDİmp
ADA FARIMAZ05ÇANKAYA ORYANTİRİNGdns
 
 
 
WBL (3)1,3 km10 C
PlStnoNameYBClubTime
11İLKNUR MÜJDECİ75ÇANKAYA ORYANTİRİNG23:14
2PINAR MÜJDECİ05ÇANKAYA ORYANTİRİNG27:57
3FATMA NİLHAN ÖZALTIN78FERDİ28:07
 
 
 
M20A (3)3,7 km15 C
PlStnoNameYBClubTime
1MEHMET EMİN AVCIL98NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ24:45
2ABDURRAHMAN ÇAVDAR97NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ38:38
3RAMAZAN DOĞANAY97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ41:45
 
 
 
W16A (4)3,2 km13 C
PlStnoNameYBClubTime
1GÜLCE ÇELİK10KUZEY ORYANTİRİNG SK41:34
2TUANA BOZKURT01NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ42:35
3ELİF SENA UYGUN01BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI50:12
4YAGMUR RÜYA EKE02NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ1:14:54
 
 
 
M16A (4)3,4 km14 C
PlStnoNameYBClubTime
1MUSTAFA BALABAN01NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ30:15
2AHMET TARIK DENİZ02ÇANKAYA ORYANTİRİNG41:21
3SEMİH ZORLU02NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ1:58:19
 
HALİL İBRAHİM KILIÇ01AOSKdns
 
 
 
M12 (2)1,3 km10 C
PlStnoNameYBClubTime
1GÜNEY ÖZKUL05ÇANKAYA ORYANTİRİNG17:41
2SEFA DARAKÇI04BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI34:05
 
 
 
M14 (3)3,0 km12 C
PlStnoNameYBClubTime
1MEHMET DENİZ ALTEN04ÇANKAYA ORYANTİRİNG40:25
2BARKIN DOĞRUSÖZ04ÇANKAYA ORYANTİRİNG45:33
3BERKE BAŞÖZ03ÇANKAYA ORYANTİRİNG51:16
 
 
 
W20A (9)3,4 km14 C
PlStnoNameYBClubTime
1LALE HAN KILIÇ97İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK39:23
2HİLAL ORUÇ98İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK43:30
3EDANUR ÇELEK98İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK56:29
 
NURDAN BAYRAM97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdnf
SENA TİRYAKİ97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdnf
NAZLI ÖZKOCA97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
BETÜL AHISKALI97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
MERVE ERSAHİN97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
SEHER BALCI97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdns
 
 
 
W20B (3)3,2 km13 C
PlStnoNameYBClubTime
1RABİA NUR ARTUN98İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK1:31:11
2ZEYNEP YALÇIN98ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ1:42:41
 
KÜBRA ÖZÜBEK97ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜdnf
 
 
 
MBL (3)1,3 km10 C
PlStnoNameYBClubTime
13EMRE MÜJDECİ03ÇANKAYA ORYANTİRİNG28:10
22SİNAN MÜJDECİ06ÇANKAYA ORYANTİRİNG30:06
 
TARIK ŞEKER83İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKdns
 
 
 
W35 (3)3,2 km13 C
PlStnoNameYBClubTime
1AYŞEGÜL BULUT80HIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSE1:19:55
2SEVGİ UYGUN77BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI1:52:29
 
SİNEM DENİZ81ÇANKAYA ORYANTİRİNGdns
 
 
 
W18A (4)3,4 km14 C
PlStnoNameYBClubTime
1MERVE ATEŞNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ38:23
2EBRAR ŞİMŞEK99HIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSE1:03:33
 
SILA BOZ00NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜdns
BERFİN UĞUR99HIZIR REİS TİCARET MESLEK LİSEdns
 
 
 
M21A (9)3,7 km15 C
PlStnoNameYBClubTime
1ERDİ ARSLAN94ROTA ORYANTİRİNG SK28:27
2GÖKHAN BIÇAK93YTÜ ÖĞRENCİ SK28:43
3MEHMET ALİ KARA90NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ30:37
4MEHMET CAN92İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ39:08
5BURAK AKINCILAR93YTÜ ÖĞRENCİ SK45:33
6BAYRAM MERT ALTINDAĞ95ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ45:42
7FURKAN GÖKMEN90ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ49:28
8NAZMİ SERKAN ATALAY96ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ1:09:11
9BERKİN ZEYBEKOĞLU96ODTÜ ORİENTEERİNG VE SPOR KULÜ1:46:34
 
 
 
M10 (4)1,3 km10 C
PlStnoNameYBClubTime
1MUSTAFA UYGUN07BUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARI20:14
2YAVUZ ALP ÇELİK11KUZEY ORYANTİRİNG SK27:02
3BERK AKATNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ27:13
 
SADIK GÜNAYNEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜmp
 
 
 
WBS (1)1,3 km10 C
PlStnoNameYBClubTime
1AYLİN KARA95NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ37:55
 
 
 
W18B (1)3,0 km12 C
PlStnoNameYBClubTime
1SEHER ŞAHİN99TAVŞANLI ATATÜRK ANADOULU LİSE58:43
 
 
 
W16B (3)3,0 km12 C
PlStnoNameYBClubTime
1MELİSA KILINÇ02NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ52:40
 
AZRA MELİS ATICI02ÇANKAYA ORYANTİRİNGmp
ADANAZ FİLİZÇANKAYA ORYANTİRİNGdnf
 
 
 
M16B (1)3,0 km12 C
PlStnoNameYBClubTime
1EGE YİĞİT ŞEN02ÇANKAYA ORYANTİRİNG50:17
 
 
 
W10 (2)1,3 km10 C
PlStnoNameYBClubTime
1DORA AKTAŞ07UNLİMİTEDACADEMY21:10
2ELİF NİSA DENİZ02FERDİ23:49